Şahtaş El Yapımı Tuğla (Marmara Bölge Bayii)

Şahtaş Tuğla Marmara Bölge Bayii olan Uğur Ticaret firmamız onlarca farklı renk ve desenli el yapımı doğal tuğla çeşitleriyle yapı sektörüne zengin seçenekler sunuyor. Kaplama tuğlaları, taban tuğlaları ve karoları, restorasyon tuğlaları yurt içinde ve yurt dışında büyük beğeni kazanıyor. Şahtaş; el yapımı tuğlalarının yüzde 95 ini Amerika, Kanada, İngiltere, Belçika ve Yunanistan’ a ihraç ediyor. Yüksek kalitede üretilen Şahtaş tuğlaları Avrupa Birliği, Birleşik Krallık, Amerika ve Kanada kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

El yapımı tuğlalar çağlardan beri en önemli yapı malzemesi olarak kullanılmıştır. Yapı teknolojilerinin gelişmesiyle yerini farklı malzemelere bıraksa da son yıllarda el yapımı tuğlalar yeni yapılarda da tekrar kullanılmaya başlandı. El yapımı tuğlalarla yapılar doğal bir güzelliğe, özgün bir estetiğe kavuşuyor. Tamamen el emeği ile üretilen tuğlalar aynı zamanda sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Geniş bir kullanım alanı olan el yapımı tuğlalar hem iç cephe hem de dış cephe duvarlarında kullanılıyor ve doğanın güzellikleri yaşam alanlarımıza taşınmış oluyor. Kır evleri, villa, yazlık, bahçe duvarı gibi dış cepheler yanında, evlerin iç duvarlarında, ofis, cafe, restoran gibi yaşam alanlarında el yapımı tuğlalar mükemmel bir görsellik yaratıyor.

Standart ürünlerimiz yanında proje bazlı özel seçenekler de sunmaktayız. Kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerimize talepler her geçen gün artmaktadır. Farklı renk ve dokuları olan kaplama tuğlası ile yaşam alanları özgün bir görsellik kazanıyor. Dış etkenlere ve hava şartlarına karşı yüksek mukavemete sahip olan kaplama tuğlaları uygulama kolaylığı ile de tercih ediliyor. Terracotta zemin döşeme ürünleri ise mekan zeminlerde, bahçelerde, villa girişlerinde, gezi yollarında doğal ve estetik bir görünüm yaratıyor. Terracotta zemin kaplama ürünleri de son derece dayanıklı ürünlerdir ve uzun ömürlü kullanımı vardır.

Farklı renk ve doku özellikleri olan yer tuğlası çeşitlerimiz ise evlerin her bölümünde mükemmel bir görsellik sağlarken, ofis ve restoran, cafe gibi mekanlara da otantik bir güzellik katıyor. Evlerin banyo ve mutfaklarında, ofis ve benzeri işyerlerinin ıslak alanlarında görsel güzellik ve kullanım rahatlığını ise ıslak mekan karoları sağlıyor. Islak yer karoları suya ve neme karşı dayanıklıdır, çok kolay temizlenmektedir.

Tarihi yapıların restorasyonu için üretilen restorasyon tuğlası çeşitlerimizle tarihi dokuyu bozmadan eski yapıların yenilenmesini sağlıyor. Ürün çeşitlerimiz her türlü yapıda kullanılabilmekte ve yaşam alanlarına mükemmel bir estetik kazandırmaktadır. Şahtaş tuğla çeşitlerini Uğur Ticaret firmamızda görebilir ve mimari yapınıza uygun modelleri seçebilirsiniz. Özel siparişleriniz için bizimle görüşebilirsiniz. Kaliteli, estetik, sağlam, dayanıklı el yapımı doğal tuğla ürünlerini en uygun fiyatlarla firmamızda bulacaksınız. Yüzde yüz ( %100 ) el yapımı doğal tuğla çeşitlerimizle yaşam alanlarınız özgün bir kimlik kazanacaktır.